Hala Evento - Moderní koncept industriálního prostoru pro vaše akce.

Hala Evento - Moderní koncept industriálního prostoru pro vaše akce.

Hala Evento

Pronajměte si funkční prostor bývalé strojírenské haly. Moderní vybavení a prostorová flexibilita umožňují rozmanité a kreativní využití tohoto industriálního prostoru.

Pronajmeme vám prostor a zařídíme komplexní služby.

Prostor

Variabilní prostor. Pronajměte si velikosti jedné místnosti nebo celých 800 m2.

Catering

Od jednoduchého občerstvení až po servírované několikachodové menu.

Program

Připravíme vám celou akci na klíč. Profesionálně. Stačí zavolat.

Mám zájem o pronájem

Co oceníte

Všem našim klientům garantujeme individuální přístup. Napíšete-li nám svůj záměr, připravíme takovou nabídku, aby odpovídala vašim přáním a potřebám.

Můžete si pronajmout jednotlivé služby (samotný pronájem či catering) nebo zadat téma a o vše ostatní se postaráme my. Máme k dispozici profesionální tým odborníků, kteří z vašeho eventu učiní nezapomenutelný zážitek.

Prostory máme, občerstvení a program zajistíme, zábava už bude na vás.

Mám zájem o pronájem
Hala Evento - Moderní koncept industriálního prostoru pro vaše akce. Eventino

Co umíme zařídit

Hala Evento Prostory
Prostory

Nabídneme vám pronájem prostoru pro vaši konferenci, firemní prezentaci, ples, koncert, workshop nebo jakoukoli jinou akci.

 

Pokud nemáte představu, jaké by mělo být uspořádání prostoru na vaší akci, neváhejte a obraťte se na nás. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru vám navrhneme nejefektivnější řešení prostorového uspořádání.

Hala Evento Catering a AV technika
Catering a AV technika

Zajistíme vám občerstvení od profesionálů z oblasti gastronomie. Díky profesionálnímu cateringovému vybavení umíme zajistit malé občerstvení až po servírované večeře o několika chodech.

 

Pomůžeme vám i v případě, že budete chtít zařídit akci “na klíč”, tzn. včetně programu.

Hala Evento Akce na klíč
Akce na klíč

Pomůžeme vám i v případě, že si budete přát zařídit akci včetně programu, tzv. “na klíč”.

 

Kromě organizačního a technického zabezpečení akce vám pomůžeme vytvořit celkovou koncepci, dramaturgii či zajistíme servis pro vaše hosty.

Fotogalerie

Historie haly

Technická památka ve vašich službách.

Pánové Horák a Hlava byli jistě osvícení průmyslníci 1. republiky. Jak jinak si vysvětlit skutečnost, že si za účelem výroby speciálních zvedacích strojů a vozidel nechali vybudovat strojírenskou halu, která, viděno dnešní optikou, splňovala přísné požadavky na efektivní funkční stavební řešení za nízkou cenu.

Nejste-li odborníkem na industriální budovy, postačí vám pro představu malý výčet technických dat: půdorysné rozměry cca 83 x 21m, výška přes 7m, přirozené osvětlení, které zajišťuje 15 původních, příčně ložených, sedlových světlíků ocelové kostry s větracími šachtami. Památková hodnota haly ale leží ve specifické nosné konstrukci střechy. Tu tvoří 13 obloukových příhradových sbíjených vazníků s dřevěnými táhly. Tento oblíbený typ střešní konstrukce, používaný v období 1. republiky, nesl název Štěpánova střecha....

Do dnešních dní se však dochovalo naprosté minimum těchto staveb. Původní tovární komplexy, určené k demolici, v současnosti ožívají a vrací se do nich společenský život.

Citlivá rekonstrukce objektu respektující historickou hodnotu stavby a zároveň přísné dodržení všech technických a ekologických norem v kombinaci s požadavky na moderní a funkční prostor, činí z Haly Evento mimořádně zajímavé místo pro vaši akci.

Chcete být mezi prvními, kdo bude mít v Hale Evento svoji akci? Kontaktujte nás a zarezervujte si termín. Eventovou „výrobní linku” spouštíme v září 2020.

Horák a Hlava poletech
Rekonstrukce haly
Stavba haly
Rekonstrukce haly

V případě zájmu nás kontaktujte

Adresa

Palmovka Open Park, Voctářova 20, Praha 8

E-mail

Kontaktujte nás

* údaj je povinný